Imitacja betonu - Tynk dekoracyjny

Świadczymy usługi naniesienia tynku dekoracyjnygo imitującego beton (tzw. efekt betonu) na ściany, sufity, meble, obudowy kominków. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

imit2

Korzystamy z naszego autorskiego systemu IMITBeton Natura oraz systemu Pandomo Wall austriackiej firmy Ardex. Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą tej renomowanej firmy.

Stosując cienkowarstwowy ImitBeton Natura (grubość warstwy 2mm) uzyskujemy efekt surowego betonu, po zastosowaniu Pandomo Wall powierzchnia przypomina matowy stiuk. Niestety zdjęcia nie potrafią oddać rzeczywistych różnic pomiędzy produktami.

Kolorystyka: W obu przypadkach można uzyskać każdy kolor zgodny z paletą RAL (213 kolorów do wyboru).

Przykładowe faktury:

Wariant A:
tynk-wariant-A

Wariant B:
tynk-wariantB

Wariant C:
tynk-wariant-C

Wariant D:
tynk-wariant-D

Wariant E:
tynk-wariant-E

Wariant F:
tynk-wariantF

Tynk dekoracyjny "Efekt Betonu" można stosować na pomalowaną ścianę (pod warunkiem, że farma mocno trzyma się ściany). Udekorowaną powierzchnię bardzo łatwo czyści się wodą.

Istnieje możliwość stworzenia imitacji dekoracyjnych płyt betonowych na ścianach, na których nie można zawiesić płyt (np. na ścianach z kartongipsu). Stosujemy zwykły tynk dekoracyjny, na który nanosimy naciecia imitujące krawędzie płyt. 

imit_plyty

W trosce o dobro naszych inwestorów nie dajemy naszych materiałów przypadkowym wykonawcom. Niestety zabieg ten często kończył się niezadowoleniem klienta i koniecznością podwojenia wydatków.

Przykłady udanych prac:

imit

kuchnia